1. liga se vrača v Škofjo Loko
Objavljeno Apr 20, 2022
 Igralci LTH Castings so novi prvoligaši! V drugi tekmi finala so Škofjeločani spet premagali Trote, tokrat v Novem mestu in so se po letu 2015 spet iz 2. SKL uvrstili v najboljše klubsko tekmovanje v Sloveniji. Po prvem polčasu je kazalo na gladko zmago gostov, a se Troti niso predali in tudi v drugem polčasu pokazali, zakaj so se zasluženo uvrstili v finale 2. SKL. Toda škofjeloški igralci so na koncu ohranili mirne živce in se veselijo velikega uspeha. Najboljši strelec druge finalne tekme je sicer postal igralec Trotov, Črt Ristič, ki je dosegel 19 točk, najboljši statistični index pa je delo njegovega soigralca, Blaža Janežiča in tudi igralca LTH Castingsa, Tima Lotriča, oba sta se ustavila pri številki 21.
2. SKL ZA MOŠKE, finale, 2. tekma, 20.4. TROTI : LTH CASTINGS 81:85  *0:2 Črt Ristič (Troti) - 19 točk Tim Lotrič (LTH Castings) - 17 točk, 9 skokov * - rezultat v zmagah (igra se na dve zmagi)