Icon bars
Začetna objava:

V KK Krka bodo v novi sezoni računali tudi 30-letnega črnogorskega reprezentanta Radosava Spasojevića. Vem, da je Krka resen in organiziran klub. Videl sem, da so letos sestavili kvalitetno ekipo, angažirali so odličnega trenerja. Vse to je presodilo, da sem se odločil za prihod v Novo mesto. Verjamem, da bomo upravičili zaupanje, izpolnili klubske cilje in da bodo gledalci lahko uživali v naših igrah,“ je ob podpisu pogodbe povedal Radosav Spasojević. „Naš novi član je postal izkušeni črnogorski reprezentant Radosav Spasojević, ki v našo ekipo prinaša mirnost in hkrati bogate izkušnje z igranjem v regionalnem tekmovanju,“ je ob podpisu pogodbe s črnogorskim reprezentantom povedal direktor Jure Balažić. Aktualni črnogorski reprezentant Radosav Spasojević (204 cm, 1992) je košarkarsko kariero začel v KK Podgorica, potem pa prvič odšel v tujino. Najprej je igral v avstrijskem klubu Traiskirchen Lions, potem pa se je preizkusil še v Španiji (Oviedo), Severni Makedoniji (MZT Skopje), Romuniji (Steaua Bukarešta) in Srbiji (Mega). V Črni gori je pet sezon nosil dres Sutjeske. V lanski sezoni Lige ABA 2 je igral po 32,6 minute na tekmo. V tem času je imel zavidljivo statistiko – na tekmo je beležil po 16.1 točke, 5.1 skoka in 2.1 podaje. Leta 2018 je z MZT-jem postal zmagovalec pokala Severne Makedonije. V preteklosti je bil naš novi član tudi standarden član mlajših reprezentančnih selekcij.

Članek
V Krki tudi črnogorski reprezentant
Objavljeno 11.8.2022 08:17
V KK Krka bodo v novi sezoni računali tudi 30-letnega črnogorskega reprezentanta Radosava Spasojevića. Vem, da je Krka resen in organiziran klub. Videl sem, da so letos sestavili kvalitetno ekipo, angažirali so odličnega trenerja. Vse to je presodilo, da sem se odločil za prihod v Novo mesto. Verjamem, da bomo upravičili zaupanje, izpolnili klubske cilje in da bodo gledalci lahko uživali v naših igrah,“ je ob podpisu pogodbe povedal Radosav Spasojević. „Naš novi član je postal izkušeni črnogorski reprezentant Radosav Spasojević, ki v našo ekipo prinaša mirnost in hkrati bogate izkušnje z igranjem v regionalnem tekmovanju,“ je ob podpisu pogodbe s črnogorskim reprezentantom povedal direktor Jure Balažić. Aktualni črnogorski reprezentant Radosav Spasojević (204 cm, 1992) je košarkarsko kariero začel v KK Podgorica, potem pa prvič odšel v tujino. Najprej je igral v avstrijskem klubu Traiskirchen Lions, potem pa se je preizkusil še v Španiji (Oviedo), Severni Makedoniji (MZT Skopje), Romuniji (Steaua Bukarešta) in Srbiji (Mega). V Črni gori je pet sezon nosil dres Sutjeske. V lanski sezoni Lige ABA 2 je igral po 32,6 minute na tekmo. V tem času je imel zavidljivo statistiko – na tekmo je beležil po 16.1 točke, 5.1 skoka in 2.1 podaje. Leta 2018 je z MZT-jem postal zmagovalec pokala Severne Makedonije. V preteklosti je bil naš novi član tudi standarden član mlajših reprezentančnih selekcij.