Objavljeno Oct 17, 2020
Žan Mark Šiško je na gostovanju v Istanbulu spet potrdil svoje kvalitete, ki so dovolj za igre na evroligaškem nivoju. Kar 15 indeksnih točk, skupaj 11 točk, 3 skoke, 20 minut, je vknjižil ob precej presenetljivi zmagi Bayerna na gostovanju pri Fenerbahčeju, ki je vodi Igor Kokoškov, asistira pa mu Rado Trifunovič. Da je bilo na vseh sferah vse slovensko, je pripomogel sodnik Sašo Petek. Pa Žan Mark ni le zadeval. Trener Andrea Trinchieri ga je v igro postal pri zaostanku Nemcev (63:55). Pri 63:59 je izmaknil žogo Nandu De Colu, potem pa s podajo zaposlil Vladimirja Lučića, da je dal trojko za 63:62. Žan Mark je bil s podajo tudi boter vodstva Bayerna 63:65. Drugače povedano – v trenutkih, ko se je lomila tekma, je naš branile pravočasno zaposlil svoje soigralce! V tem krogu je proti Himkijo (tam deluje kot kondicijski trener Jure Drakslar) blestel Zoran Dragić, ki je v dresu Baskov v 31 minutah dosegel 15 točk, temu pa dodal še pet skokov.