Objavljeno Apr 09, 2021
Monaco je že finalist pokala EuroCup, s 76:74 je porazil Gran Canario, zmagovalca je odločil Bob Gray, ki je prehitel sireno! Virtus in Unics bosta v sredo, 14. aprila, ob 20.45 odločala o 2. finalistu! EuroCup, polfinale, 2. tekma, 9.4. UNICS – Virtus 85:81 (1:1 v zmagah) Gran Canaria – MONACO 74:76 (0:2) Slovenci v polfinalu pokala EuroCup: Jordan Morgan (Unics) – 19 minut, 11 točk, 2 skoka Gostom iz Bologne v Kazanu ni pomagalo 33 točk Marca Bellinelija. Manjkale pa so točke in predvsem trojke Miloša Teodosića, ki je zgrešil vseh osem metov za tri. Amar Alibegović, sin Teomana Alibegovića, je v petih minutah in pol izgubil eno žogo, ostala njegova statistika pa je ostala prazna. V domači vrsti velja izpostaviti tudi 19 točk, ki jih je prispeval Isaiah Canaan, Jordan Theodore pa je dodal šest podaj. Tekma se je odločila v končnici, saj so domačini (točneje Jamar Smith) zadeli vse štiri proste mete.