Flirt Šiška z dvojnim dvojčkom ob zmagi, izpad Fenerbahčeja
Objavljeno Apr 28, 2021
Košarkarji Bayerna so na tretji tekmi četrtfinalne serije proti Milanu prišli do prve zmage in zaostanek v zmagah znižali na 2:1. Tekma se je končala z 85:79 v korist Bavarcev, ki so tekmo dobili predvsem po zaslugi izjemnega Vladimirja Lučića, ki je 27 točkam dodal 7 skokov in 1 asistenco. Odlično tekmo je odigral tudi naš Žan Mark Šiško, ki je bil z 9 točkami, 8 podajami in 2 skokoma blizu dvojnemu dvojčku. Naslednja tekma se bo v Münchnu igrala v petek. Žal pa je s četrtfinalnimi nastopi zaključil Fenerbahče, ki je še tretjič klonil proti moskovskemu CSKA-ju, tokrat z 68:85. Tudi tokrat je pri Fenerju zaradi Covida-19 manjkal glavni trener Igor Kokoškov, v ekipo pa se je vrnil poškodovani Jan Vesely, a bil izključen že v začetku drugega polčasa s strani slovenskega sodnika Saše Pukla. CSKA se je tako kot prvi uvrstil na finalni turnir četverice, ki se bo letos odvil v Kölnu. Evroliga, četrtfinale, 28.4.2021 Zenit - BARCELONA 70:78 Fenerbahče - CSKA 68:85 BAYERN - Milano 85:79 Slovenec v Evroligi: Žan Mark Šiško (Bayern) - 26 minut, 9 točk, 8 podaj, 2 skoka